21 Temmuz 2014 Pazartesi

İstanbul boğazda tekne kiralama gezi turu


Keyifli Tekne Kutlamaları


Boğazda gezi turu

Sevdiğiniz birinin doğum günü yaklaşıyor ve siz nasıl bir sürpriz yapacağınızı bilmiyorsunuz. Sizlere şöyle bir fikir sunabiliriz. Sevdiğiniz kişiye farklı bir doğum günü yaşatmak için teknede kutlama düzenleyebilirsiniz. Hem boğazın eşsiz manzarasında hem de şehrin stresinden uzak bütçenize uygun bir tekne kiralamanız mümkündür.
Boğazda tekne kutlamaları
Sevdiğiniz insana farklı bir anı yaşatmak ve hep birlikte denizin masmavi görüntüsüyle eğlenmek için inanılmaz bir fırsat olan bu kutlamayı elde etme şansını yakalayabilirsiniz. Belki bir Boğazda evlenme teklifi olabilir belki de kazanılan bir iş ya da ihale kutlaması da olabilir. Bunların hepsini alışılmış kutlamalardan uzak teknede kutlama keyfi ile yaşayabilir hatta sevdiklerinize de yaşatabilirsiniz. Şehrin gürültüsünden ve trafik yoğunluğundan uzak denizin üzerinde Boğazda gezi turu ister yemekli ister pastalı kutlamalar düzenleme keyfine sizler de varmak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. Bütün şehrin hatta boğazın manzarasına tekne üzerinden bakma şansını yakalayabilirsiniz.
 Aynı zamanda farklı bir deneyim de yaşamak için sizlere sunulan bu hizmetten yararlanma fırsatını yakalayın. Hem farklı anınız olsun hem de mavi sular üzerinde kutlamanın tadını çıkarın.

    İstanbul Boğazında Özel Tekne Kiralama

Sezonun bütün stresinden kurtulmak ve şehrin gürültüsünden aynı zamanda kalabalığından uzaklaşmak istemez miydiniz? Hem dilediğiniz gibi eğlenin hem de unutulmaz anıların sahibi olma şansını yakalayın.
İşte dilediğiniz kadar ve dilediğiniz şekilde bir boğaz turu yapmanız için siz de özel tekme kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz tekneyi kendiniz kullanabilir dilerseniz de donanımlı kaptanlarla mehtaba karşı bir tur gerçekleştirebilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber bir İstanbul turu yaparak hem onları hem de kendinizi mutlu edebilirsiniz.
Boğazda gezi turu
  Özel tekneler pek çok avantajlarla sizlere hizmet veriyor.
İçerisinde banyodan tutun mini barına kadar her şeyi bulunan bu tekneler inanılmaz fırsatlarla karşınıza geliyor. Hem unutulmaz anlar yaşayın hem de müthiş bir İstanbul turunun keyfini çıkarın. Aynı zamanda taşı toprağı altın bu şehri denizin üzerinden daha güzel keşfedebilirsiniz. Sevdiğiniz dostlarınızla beraber özel tekne kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.
Sizler için pek çok avantajı olan tekneler çok uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam ediyor. Unutamayacağınız bir İstanbul gezisi yaşamak ve müthiş manzaralara masmavi deniz üzerinden bakmak için siz de özel teknelerden faydalanabilirsiniz.

Bogazda Yemekli Tekne Turu, Boğazda gezi turu, from bogazdagezi on Vimeo.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder